Hakkımızda

Uzun yılların birikimi ile 2005 yılından itibaren faaliyette olan firmamız, bayan gömlek - bluz - tunik, erkek gömlek , çocuk ve bebe giyim ürünlerini imal etmektedir. İstanbul'un tekstil merkezlerinden Sultangazi'deki adresinde kurulan firmamız 1500m2 kapalı alanda kesim, dikim, ütü, kalite kontrol ve paketleme bölümlerinde çalışan 120 kişilik ekibi ve aylık 100.000 adet ürün kapasitesine ulaşarak entegre bir üretim tesisi haline gelmiştir.

Firmamız sahip olduğu tecrübeyle, iş ortaklarımız tarafından talep edilen her çeşit tekstil ürününü üretme yeterliliğine sahip olup; gömlek üzerine yoğunlaşıp söz sahibi bir şirket haline gelmiştir..

Üretimin ilk aşaması olan ipliğin örülmesinden başlayıp, son aşamasında koliye yüklenmesine kadar uygulanan bütün işlemlerde sahip olduğumuz tecrübeyle, her bir tekstil ürününün imalatını terzi özeniyle gerçekleştiriyoruz.

Uzun yıllar içerisinde hızlı ve sağlam adımlarla büyüyen firmamız aylık üretim kapasitesini 100.000 adete çıkartarak Avrupa'nın ve Türkiye'nin en önemli markalarının Türkiye'deki üretim üssü haline gelmiştir.

İnsan sağlığına,çevreye ve çalışan haklarına duyarlı, güvenilir, kaliteyi en kısa süreli üretim performansıyla birleştiren ve müşterilerimiz için “vazgeçilmez” bir iş ortağı olmayı kendimize amaç edinen bir tekstil kuruluşuyuz.

OSSE Vision | OSSE Gömlek